Партнерська програма

Ми пропонуємо екосистему, яка включає у себе все необхідне. Разом ми відкриємо світ безмежних можливостей для вашого бізнесу

ERP система

Повноцінний управлінський облік, який включає в себе матеріальний, фінансовий та кадровий облік, а також аналітику та статистику продажів.

CRM система

Модуль взаємодії з клієнтською базою, система управління замовленнями, які надходять з інтернет-магазину, а також офлайн-замовленнями.

SmartOne Click

Платформа SmartONE Click надає можливість автоматизувати всі процеси ресторанного бізнесу.

Для оффлайн-продажів

Мобільний пристрій, який є касовим апаратом, банківським терміналом, фіскальним реєстратором, принтером і сканером штрих-/QR-кодів. Мобільний додаток для Android і ОС Windows з функціоналом програмного РРО

Для онлайн продажів

Автоматичне створення інтернет-магазину підприємця з можливістю доставки та оплати товару.

Система лояльності

Централізована система організації дисконтних і бонусних програм.

Варіанти співпраці

Партнерська програма призначена для компаній, які працюють на ринку інформаційних технологій і займаються поставкою та впровадженням програмного забезпечення. А також компаній і приватних осіб, що займаються консультаційною або аутсорсинговою діяльністю у бізнес-середовищі, та надають послуги фінансового, юридичного та бухгалтерського супроводу як дрібних і середніх підприємств, так і приватних підприємців.

SmartOne easy and fast connection

Центр сервісного обслуговування (ЦСО)

Консультує і продає самостійно, надає послуги впровадження та налаштування. Бере відповідальність за клієнта на себе, самостійно виставляє рахунки. Має знижку на обладнання і відсоток від усіх регулярних надходжень грошових коштів клієнтів.

Дилер

Привертає, базово консультує і передає клієнтів в наш відділ продажів, а ми повертаємо частину від усіх фінансових надходжень і даємо знижку на обладнання.

Маркетингова підтримка

Компанія SmartOne здійснює всебічну підтримку партнерів. Вони можуть безкоштовно отримати комплект маркетингових матеріалів. Також компанія забезпечує матеріалами партнерів на виставках і конференціях, які спрямовані на просування продуктів SmartOne і призначені для кінцевих споживачів.

Компанія SmartOne готова брати участь в ініціативах, які спрямовані на просування продуктів SmartOne та сприяють розвитку бізнесу партнера. SmartOne надає підтримку партнерам при проведенні спільних акцій, семінарів та інших заходів, що стосуються поширення SmartOne. Умови фінансової участі компанії SmartOne в спільних заходах обговорюються індивідуально.

Стати партнером

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
SmartOne Call-center